real madryt

Celta Vigo 1-4 Real Madryt w spotkaniu hiszpańskiej Primera Division. Bramki dla Królewskich zdobywali Cristiano Ronaldo, Karim Benzema oraz Toni Kroos. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 17.05.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla zawodników Realu Madryt, którzy już w jedenastej minucie mogli cieszyć się z objęcia prowadzenia. Marcelo zagrał do Isco, który dobrym podaniem obsłużył Cristiano Ronaldo, temu nie pozostało nic innego jak pokonać Alvareza. Na początku drugiej połowy spotkania reprezentant Portugalii ponownie wpisał się na listę strzelców. Tym razem znów korzystając z zagrania Isco.

Celta Vigo odpowiedziała w 69. minucie. Sisto zauważył niepilnowanego Johna Guidettego, a ten po rykoszecie umieścił futbolówkę w bramce Królewskich. Odpowiedź Realu nie trwała jednak długo, bowiem już po kilkudziesięciu sekundach do siatki trafił Karim Benzema. Ostatnie słowo w tym meczu należało do Toniego Kroosa. Niemiec minął Mallo, a następnie ze stoickim spokojem zmusił Alvareza do kapitulacji.

CELTA VIGO 1-4 (0-1) REAL MADRYT
Guidett 69′ (Celta) – Ronaldo 11′, 48, Benzema 70′, Kroos 88′ (Real)

Celta Vigo: S. Álvarez – Mallo, Cabral, Roncaglia, J. Castro – Wass, P. Hernández – Aspas, Jozabed (72. Díaz), Sisto (80. Cheikh Diop) – Guidetti (87. Beauvue)

Real Madryt: Navas – Danilo, Varane, Ramos (C), Marcelo – Kroos, Casemiro (71. Kovačić), Modrić – Isco (84. Asensio), Benzema, Ronaldo (84. L. Vázquez)