Chelsea Londyn 1-0 Manchester United w poniedziałkowym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Anglii. Zwycięską bramkę dla The Blues w drugiej połowie zdobył N’Golo Kante. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 13.03.2017 roku.

Pierwsza część dzisiejszego spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga odsłona rozpoczęła się zdecydowanie lepiej dla zawodników Chelsea Londyn, którzy objęli prowadzenie dokładnie w pięćdziesiątej drugiej minucie. To właśnie wtedy z dobrej strony pokazał się N’Golo Kante, który przetrzymał piłkę tuż przed polem karnym, a następnie dość niespodziewanie zdecydował się na uderzenie – jak się po chwili okazało – to była dobra decyzja, ponieważ Davida de Gea musiał wyciągać futbolówkę z własnej bramki. Trafienie środkowego pomocnika zapewniło gospodarzom zwycięstwo.

CHELSEA LONDYN 1-0 (0-0) MANCHESTER UNITED
Kante 52′ (Chelsea)

Chelsea Londyn: Courtois – Azpilicueta, David Luiz, Cahill (C) – Moses (89. Zouma), Kante, Matić, Alonso – Willian (81. Fabregas), Costa (90+4. Batshuayi), Hazard

Manchester United: De Gea – Jones, Smalling (C), Rojo – Valencia, Herrera, Pogba, Darmian – Young (82. Lingard), Mkhitaryan (37. Fellaini), Rashford