chelsea londyn

Chelsea Londyn 4-3 Watford w zaległym spotkaniu 28. kolejki angielskiej Premier League. Bramki dla gospodarzy zdobywali John Terry, Cesar Azpilicuta, Michy Batshuayi oraz Cesc Fabregas, natomiast dla przyjezdnych trafiali Etienne Capoue, Daryl Janmaat i Stefano Okaka. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 15.05.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się dobrze dla zawodników Chelsea, a po zagraniu Zoumy z trafienia mógł cieszyć się John Terry. Watford wyrównał w 24. minucie. Wówczas po błędzie defensorów na listę strzelców wpisał się Etienne Capoue. Chelsea odpowiedziała chwilę później, a płaskim strzałem przy słupku popisał się Cesar Azpilicueta. Na początku drugiej połowy gospodarze powiększyli swoją przewagę – tym razem Nathan Ake dograł do niepilnowanego Michy Batshuayi’ego, któremu nie pozostało nic innego jak pokonanie golkipera. To jednak nie koniec emocji. W 51. minucie bramkę dla Watfordu zdobył Daryl Janmaat, a po chwili stan spotkania wyrównał Stefano Okaka. Ostatnie słowo należało jednak do graczy Chelsea. Dokładnie w 88. minucie podanie Williana na gola zamienił Cesc Fabregas.

CHELSEA LONDYN 4-3 (2-1) WATFORD
Terry 22′, Azpilicueta 36′, Batshuayi 49′, Fabregas 88′ (Chelsea) – Capoue 24, Janmaat 51′, Okaka 74′ (Watford)

Chelsea Londyn: Begović – Zouma, Terry (C), Aké – Azpilicueta, Kanté, Chalobah (79. Fàbregas), Kenedy (75. Aina) – Willian, Hazard – Batshuayi (84. Pedro).

Watford: Gomes (C) – Mariappa, Prödl, Holebas – N. Amrabat, Cleverley, Behrami, Doucouré, Janmaat – Capoue (90+1. Deeney) – Niang (71. Okaka).