Czarnogóra 1-2 Polska w spotkaniu eliminacji Mistrzostw Świata. Bramki dla Biało-Czerwonych zdobywali Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 26.03.2017 roku.

Biało-Czerwoni groźnie zaatakowali już w 3. minucie. Robert Lewandowski zagrał do Kamila Grosickiego, którego strzał obronił bramkarz Czarnogóry. Kilkadziesiąt sekund później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego szczęścia szukał Kamil Glik, choć minimalnie spudłował. W 32. minucie na listę strzelców powinien wpisać się Piotr Zieliński, jednak tylko w sobie wiadomy sposób nieczysto trafił w futbolówkę. Reprezentacja Polski objęła prowadzenie tuż przed przerwą – świetnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Robert Lewandowski.

Po przerwie to Czarnogórcy dominowali na placu gry. Zaraz na początku szczęścia szukał Mugosa, ale nie wykorzystał błędu Krzysztofa Mączyńskiego. Gospodarze wyrównali w 63. minucie, a po jednym z dośrodkowań celnym strzałem głową popisał się wspominany Stefan Mugosa. Chwilę wcześniej dwóch znakomitych sytuacji nie wykorzystali Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek. Biało-Czerwoni dopięli swego w 82. minucie, kiedy kapitalnym podaniem popisał się Piotr Zieliński, a jeszcze ładniejszym golem – Łukasz Piszczek.

All Goals & highlights HD – Montenegro 1-2… przez euro2016videos