chelsea londyn

Everton 0-3 Chelsea Londyn w spotkaniu 35. kolejki angielskiej Premier League. Bramki dla gości zdobywali Pedro, Gary Cahill oraz Willian. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 30.04.2017 roku.

Pierwsza część dzisiejszego spotkania nie przyniosła nam bramek. Chelsea Londyn objęła prowadzenie w 66. minucie. Wówczas Nemanja Matić zagrał do Pedro, a ten przepięknym uderzeniem zza pola karnego pokonał interweniującego jeszcze bramkarza. Chwilę później mieliśmy już 2-0 dla gospodarzy, a tym razem najprzytomniej w zamieszaniu podbramkowym zachował się Gary Cahill.  W 87. minucie podopieczni trenera Antonio Conte dopięli swego. Cesc Fabregas po oskrzydlającej akcji wycofał futbolówkę do nabiegającego Williana, któremu nie pozostało nic innego jak pokonanie bezradnego Stekelenburga.

EVERTON 0-3 (0-0) CHELSEA LONDYN
 Pedro 66′, Cahill 79′, Willian 87′ (Everton)

Everton: Stekelenburg – Holgate, Jagielka (C), A. Williams, Baines – Gueye, Davies – E. Valencia (72. Koné), Barkley, Calvert-Lewin (72. Mirallas) – Lukaku.

Chelsea Londyn: Courtois – Azpilicueta, David Luiz (82. Aké), Cahill (C) – Moses, Kanté, Matić, Alonso – Pedro (82. Fàbregas), Hazard (85. Willian) – Diego Costa.