FC Barcelona

FC Barcelona 1-0 Granada w spotkaniu 10. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Zwycięską bramkę dla gospodarzy w drugiej połowie zdobył Rafinha. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 29.10.2016 roku.

Pierwsza część dzisiejszego spotkania nie przyniosła nam żadnych bramek, choć to zawodnicy FC Barcelony zdecydowanie przeważali. Podopieczni trenera Luisa Enrique swoją przewagę udokumentowali w czterdziestej dziewiątej minucie, kiedy po składnej akcji strzelał Neymar – piłka odbiła się jeszcze od słupka, a skuteczną dobitką popisał się Rafinha. Katalończycy do ostatniego gwizdka sędziego dominowali na placu gry, dzięki czemu udało im się dowieźć skromne zwycięstwo do końca.

FC BARCELONA 1-0 (0-0) GRANADA