FC Barcelona

FC Barcelona 2-1 Sevilla FC w spotkaniu 26. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Bramki dla gospodarzy strzelali Lionel Messi oraz Gerard Pique, natomiast dla przyjezdnych trafił Vitolo. Zobacz na wideo gole i skrót meczu z 28.02.2016 roku.

Drużyna Sevilli objęła prowadzenie w 20. minucie niedzielnego spotkania, kiedy po akcji lewą stronę piłkę zgrał Tremoulinas, dopadł do niej Vitolo, który pewnym strzałem pokonał bezradnego bramkarza FC Barcelony. Katalończycy wyrównali chwilę później, a świetnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Lionel Messi. W 48. minucie Katalończycy byli już na prowadzeniu, strzelał Argentyńczyk, a skutecznie dobijał Gerard Pique.