FC Barcelona

FC Barcelona 3-0 Chelsea Londyn w środowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Dwie bramki dla Katalończyków zdobył Lionel Messi, a oprócz niego trafił Ousmane Dembele. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 14.03.2018 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla zawodników FC Barcelony, którzy już  3. minucie wyszli na prowadzenie. Wówczas Luis Suarez zagrał znakomicie do Lionela Messiego, a temu nie pozostało nic innego jak pokonać bramkarza. Kilkanaście minut później mieliśmy już 2-0 dla gospodarzy. Tym razem Katalończycy wyprowadzili szybki kontratak, po którym Messi podał do Ousmane Dembele, a ten nie miał problemów z mocnym strzałem pod poprzeczkę. Wynik meczu w 63. minucie ustalił niezawodny reprezentant Argentyny, który tym razem otrzymał piłkę od Luisa Suareza.