Legia Warszawa

Górnik Zabrze 3-1 Legia Warszawa w spotkaniu 1. kolejki Lotto Ekstraklasy. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Igor Angulo, a jedną Dani Suarez. Honorowe trafienie dla Legii zanotował Armando Sadiku. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 15.07.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla zawodników Górnika Zabrze, którzy objęli prowadzenie już w siedemnastej minucie. Wówczas po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najprzytomniej w polu karnym zachował się Dani Suarez, który pewnym strzałem pokonał Arkadiusza Malarza. Chwilę później gospodarze prowadzili już różnicą dwóch goli, a tym razem znakomitą kontrę wykorzystał Igor Angulo. Gdyby tego było mało, to Hiszpan w 65. minucie ponownie zmusił bramkarza Legii do kapitulacji. Tym razem wygrywał sytuację sam na sam z rezerwowym Cierzniakiem. Legia Warszawa odpowiedziała honorowym trafieniem pod koniec meczu, a debiutancką bramkę zdobył Armando Sadiku.

Igor Angulo Goal HD – Gornik 2-0 Legia Warszawa… przez sports-live1
Amazing Chance Goal Armando Sadiku (3:0… przez ylberenexhipi

GÓRNIK ZABRZE 3-1 (2-0) LEGIA WARSZAWA
Suarez 17′, Angulo 43′, 65′ (Górnik) – Sadiku 80′ (Legia)

Górnik Zabrze: Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj (80. Grendel) – Kądzior (62. Ledecký), Ambrosiewicz, Żurkowski, Kurzawa – Wolsztyński (73. Olszewski), Angulo (C).

Legia Warszawa: Malarz (45+1. Cierzniak) – Broź (61. Mączyński), M. Dąbrowski, Jędrzejczyk (C), Hloušek – Kopczyński (46. Sadiku), Moulin – Guilherme, Szwoch, D. Nagy – Hamalainen.