piłka nożna - mecze

Jagiellonia Białystok 3-2 Górnik Zabrze w spotkaniu 35. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Bramki dla gospodarzy strzelali Patryk Tuszyński, Taras Romańczyk i Erik Grendel, natomiast dla gości trafiali Szymon Skrzypczak i Michał Pazdan, który trafił do własnej siatki. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 31.05.2015 roku.

Drużyna Jagiellonii Białystok objęła prowadzenie w 28. minucie spotkania. Wówczas fatalnie zachował się Erik Grendel, który nieumiejętnie wyprowadził piłkę z własnego pola karnego, co zakończyło się jego samobójczym trafieniem. Chwilę później gospodarze prowadzili już 2-0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Patryk Tuszyński. Górnik Zabrze odpowiedział jeszcze przed przerwą, a tym razem własnego bramkarza pokonał Michał Pazdan. W 79. minucie Jagiellonia zdobyła trzeciego gola, a fatalny błąd defensywy wykorzystał Taras Romańczuk. W odpowiedzi bramkę dla zabrzan strzelił natomiast Szymon Skrzypczak.

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3-2 (2-1) GÓRNIK ZABRZE
Grendel 28′ s., Tuszyński 29′, Romańczuk 79′ (Jagiellonia) – Pazdan 32′, Skrzypczak 85′ (Górnik)

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Jagiellonia Białystok: Drągowski – Modelski, Madera, Pazdan, Straus – Grzyb, Romanczuk (84. Pawłowski, 89. Tarasovs) – Dzalamidze, Gajos, Mackiewicz (81. Frankowski) – Tuszyński.

Górnik Zabrze: Kasprzik – Danch, Szeweluchin, Magiera – Gergel, Sobolewski (58. Przybylski), Grendel, Kosznik – Jež (77. Piasecki), Madej (76. Iwan) – Skrzypczak.