Legia Warszawa

Legia Warszawa 1-1 Sheriff Tiraspol w pierwszym spotkaniu czwartej rundy eliminacji Ligi Europy. Bramkę dla gospodarzy zdobył Kasper Hamalainen, natomiast dla Mołdawian trafił Bayala. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 17.08.2017 roku.

Pierwsza część dzisiejszego spotkania nie przyniosła nam zbyt wielu piłkarskich emocji. Legia Warszawa prowadzona przez trenera Jacka Magierę objęła prowadzenie w siedemdziesiątej szóstej minucie meczu. Wówczas Hildeberto zagrał na skrzydle do Adama Hlouska, Czech podał do nabiegającego Kaspra Hamalainena, któremu nie pozostało nic innego jak pokonanie bramkarza. Wydawało się, że legioniści dowiozą zwycięstwo do końca, jednak na trzy minuty przed upływem regulaminowego czasu gry, na listę strzelców wpisał się Bayala, który najprzytomniej zachował się po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

LEGIA WARSZAWA 1-1 (0-0) SHERIFF TIRASPOL
Hamalainen 76′ (Legia) – Bayala 87′ (Sheriff)

Legia Warszawa: Malarz – Jędrzejczyk (C), Dąbrowski, Pazdan, Hlousek – Moulin, Mączyński, Szymański – Guilherme (24. Kucharczyk), Sadiku (56. Hamalainen), Nagy (71. Berto).

Sheriff Tiraspol: Mikulić – Sušić (C), Posmac, Kulušić, Cristiano Da Silva – De Nooijer, Anton, Brezovec (84. Damaşcan), Tripić (64. Jairo da Silva) – Bayala, Badibanga.