manchester united

Manchester United 1-1 Celta Vigo w rewanżowym spotkaniu półfinału Ligi Europy. Bramkę dla Czerwonych Diabłów zdobył Marouane Fellaini, natomiast wyrównał Facundo Roncaglia. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 11.05.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla zawodników Manchesteru United, którzy objęli prowadzenie już w siedemnastej minucie. Świetnym podaniem w pole karne popisał się Marcus Rashford, a celną główką na piątym metrze popisał się Marouane Fellaini. Celta Vigo wyrównała stan meczu na pięć minut przed zakończeniem meczu. Tym razem po precyzyjnym dośrodkowaniu skutecznie główkował Facundo Roncaglia. Hiszpanie uwierzyli, że są jeszcze w stanie wyeliminować Czerwone Diabły, aczkolwiek nie wykorzystali piłki meczowej i to Manchester United zagra w finale Ligi Europy.

MANCHESTER UNITED 1-1 (1-0) CELTA VIGO
Fellaini 17′ (United) – Roncaglia 85′ (Celta)

Manchester United: Romero – Darmian, Blind, Bailly, A. Valencia (C) – A. Herrera – Lingard (89. Rooney), P. Pogba, Fellaini, Mchitarjan (78. Carrick) – Rashford (89. Smalling).

Celta Vigo: S. Álvarez – J. Castro, Roncaglia, Cabral, Mallo (C) – P. Hernández, Radoja (68. Bongonda), Wass (46. Jozabed) – Sisto (80. Beauvue), Guidetti, Aspas.