manchester united

Manchester United 1-1 West Ham United w spotkaniu 13. kolejki angielskiej Premier League. Bramkę dla gospodarzy zdobył Zlatan Ibrahimović, natomiast dla gości trafił Diafra Sakho. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 27.11.2016 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się wyśmienicie dla zawodników West Ham United, którzy objęli prowadzenie już w drugiej minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najprzytomniej w polu karnym zachował się Diafra Sakho, który strzałem głową wpisał się na listę strzelców. Manchester United wyrównał w dwudziestej pierwszej minucie, kiedy Paul Pogba zagrał do Zlatana Ibrahimovicia, a reprezentant Szwecji ze stoickim spokojem pokonał bezradnego bramkarza.

MANCHESTER UNITED 1-1 (1-1) WEST HAM UNITED
Ibrahimović 21′ (Manchester United) – Sakho 2′ (West Ham)

Manchester United: de Gea – A. Valencia, P. Jones, Rojo, Darmian – A. Herrera, P. Pogba – Lingard (85. Fellaini), Mata (C) (65. Mchitarjan), Rashford (65. Rooney (C)) – Ibrahimović.

West Ham United: Randolph – Kouyaté, Collins, Ogbonna – Antonio, Obiang, Noble (C), Cresswell – Lanzini (75. A. Ayew), Payet (90+4. Feghouli) – D. Sakho (66. A. Fletcher).