chelsea londyn

Milton 1-5 Chelsea Londyn w spotkaniu Pucharu Anglii. Trzy bramki dla The Blues strzelił Oscar, a oprócz niego trafiali Eden Hazard oraz Bernardt Traore. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 31.01.2016 roku.

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla zawodników Chelsea Londyn, którzy objęli prowadzenie w piętnastej minucie spotkania, kiedy z piłką w pole karne wbiegł Diego Costa, podał do nabiegającego Oscara, któremu nie pozostało nic innego jak pokonanie bramkarza. Chwilę później gospodarze dość nieoczekiwanie wyrównali, a znakomitej okazji nie zmarnował Darren Potter. W trzydziestej drugiej minucie goście byli ponownie na prowadzeniu – Loftus Cheek podał prostopadle do Oscara, a ten ze stoickim spokojem zmusił Martina do kapitulacji. To jednak nie koniec popisów Brazylijczyka, który jeszcze przed przerwą skompletował hat-tricka, tym razem zbiegł z piłką do środka i pewnym uderzeniem wpisał się na listę strzelców. Na początku drugiej połowy Chelsea powiększyła przewagę, a pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Eden Hazard. Chwilę później z trafienia mógł cieszyć się natomiast Bertrand Traore.

MILTON 1-5 (1-3) CHELSEA LONDYN
 Potter 21′ (Milton) – Oscar 15′, 32′, 44′, Hazard 55′, Traore 62′ (Chelsea)

Milton: Martin – Spence, McFadzean, Walsh, Lewington – Potter, Forster-Caskey – Carruthers, Hall, Murphy – Bowditch

Chelsea Londyn: Courtois – Ivanović, Cahill, Terry, Baba – Matić, Fabregas – Oscar, Loftus-Cheek, Hazard – Costa