Totolotek - sponsor Pucharu Polski

Pogoń Szczecin 3-0 Lech Poznań w spotkaniu 1/16 finału Pucharu Polski. Dwie bramki dla Portowców zdobył Dawid Kort, a oprócz niego trafił Adam Frączczak. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 09.08.2017 roku.

Szczecinianie objęli prowadzenie w 38. minucie spotkania. Wówczas piłkę zbyt krótko wypiąstkował Jasmin Burić, dopadł do niej Dawid Kort, który minął Bośniaka i mocnym strzałem wpisał się na listę strzelców. Portowcy powiększyli przewagę tuż przed przerwą – Burić sfaulował rywala w polu karnym, a pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Adam Frączczak. Lech Poznań przegrał ostatecznie 0-3, a w 77. minucie składną akcję zespołu wykończył Dawid Kort.

POGOŃ SZCZECIN 3-0 (2-0) LECH POZNAŃ