Polska 2-1 Armenia w spotkaniu 2. kolejki eliminacji Mistrzostw Świata. Bramki dla Biało-Czerwonych strzelali Robert Lewandowski i Hrajr Mkojan, który pokonał własnego bramkarza. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 11.10.2016 roku.

Pierwsza część dzisiejszego spotkania nie przyniosła nam żadnych bramek. Reprezentacja Polski objęła prowadzenie dokładnie w czterdziestej ósmej minucie, kiedy po jednym ze zagrań niefortunnie interweniował Hrajr Mkojan i pokonał własnego bramkarza. Ormianie odpowiedzieli kilkadziesiąt sekund później – mocno z rzutu wolnego uderzał Marcos Pizzelli, żaden z Biało-Czerwonych nie przeciął zagrania, a następnie futbolówka zatrzepotała w siatce. Ostatnie słowo należało do zespołu trenera Adama Nawałki, a w piątej minucie doliczonego czasu gry dośrodkowanie Jakuba Błaszczykowskiego wykorzystał Robert Lewandowski.

Tymczasem w sklepie internetowym futbolsport.pl już teraz znajdziecie bogatą ofertę koszulek reprezentacji Polski w konkurencyjnych cenach. Inne gadżety kibiców Biało-Czerwonych dostępne są również w ofercie sklepu allsports.pl.