polska

Polska 3-0 Kazachstan w spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji. Bramki dla Biało-Czerwonych zdobywali Arkadiusz Milik, Kamil Glik oraz Robert Lewandowski z rzutu karnego. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 04.09.2017 roku.

Reprezentanci Polski objęli prowadzenie już w jedenastej minucie spotkania, kiedy Maciej Rybus dośrodkował do Macieja Makuszewskiego, skrzydłowy Lecha Poznań odegrał piłkę do lepiej ustawionego Arkadiusza Milika, któremu nie pozostało nic innego jak pokonanie bramkarza. Na kwadrans przed zakończeniem meczu mieliśmy już 2-0 dla Polaków. Tym razem po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego, pewnym strzałem głową popisał się Kamil Glik. Dzieła zniszczenia w osiemdziesiątej szóstej minucie dokonał Robert Lewandowski, który pewnie egzekwował rzut karny po faulu na sobie.

POLSKA 3-0 (1-0) KAZACHSTAN
Milik 11′, Glik 74′, Lewandowski 86′ k. (Polska)

Polska: Fabiański – Ł. Piszczek, Glik, Pazdan, Rybus – Makuszewski (65. Błaszczykowski), Mączyński (89. Bednarek), P. Zieliński, Grosicki (90+1. Teodorczyk) – Milik, Lewandowski (C).

Kazachstan: D. Loria (C) – Sujumbajev, Logviněnko, J. Achmetov, Dmitrenko, Šomko – Darabajev, Kuat, Biejsiebiekow – Chiżniczenko (68. Ščotkin), Murtazajev.