Real Madryt

PSG 1-2 Real Madryt w spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Bramkę dla gospodarzy zdobył Edinson Cavani, natomiast dla Królewskich trafiali Cristiano Ronaldo oraz Casemiro. Zobacz na wideo gole i skrót meczu z 06.03.2018 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla zawodników Realu Madryt, którzy objęli prowadzenie na początku drugiej połowy meczu. Wówczas Asensio ładnie wypatrzył Vazqueza, ten dośrodkował wprost na głowę Cristiano Ronaldo, któremu nie pozostało nic innego jak pokonać bramkarza. PSG wyrównało kilkanaście minut później, a najprzytomniej w polu karnym zachował się Edinson Cavani. Ostatnie słowo należało jednak tego dnia do Realu Madryt. W 80. minucie po sporym zamieszaniu piłka trafiła na szesnasty metr do Casemiro, który zdecydował się na uderzenie, futbolówka odbiła się po drodze jeszcze od jednego z rywala i wpadła do siatki.