psg

PSG 3-0 Bayern Monachium w spotkaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bramki dla gospodarzy zdobywali Dani Alves, Edinson Cavani oraz Neymar. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 27.09.2017.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla zawodników Paris Saint Germain. Już w drugiej minucie indywidualną akcję przeprowadził Neymar, zagrał do nabiegającego Daniego Alvesa, który z zimną krwią wykorzystał doskonałą sytuację. W trzydziestej pierwszej minucie było już 2-0 dla paryżan. Tym razem znakomitym uderzeniem w okienko popisał się Edinson Cavani. Bayern Monachium został dobity w drugiej odsłonie starcia, a tym razem z trafienia mógł cieszyć się wspominany Neymar.

PSG 3-0 (2-0) BAYERN MONACHIUM
Dani Alves 2′, Cavani 31′, Neymar 63′ (PSG)

PSG: Aréola – Dani Alves, Marquinhos, Thiago Silva, Kurzawa – Verratti (89. Draxler), Motta (86. Lo Celso), Rabiot – Mbappé (79. Di María), Cavani, Neymar.

Bayern Monachium: Ulreich – Kimmich, Süle, Javi Martínez, Alaba – Tolisso (46. Rudy), Alcántara, Arturo Vidal – Müller (69. Robben), Lewandowski, James Rodríguez (46. Coman).