real madryt

Real Madryt 4-1 Sevilla FC w spotkaniu 37. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Dwie bramki dla Królewskich zdobył Cristiano Ronaldo, a oprócz niego trafiali Nacho i Toni Kroos oraz Stevan Jovetić dla gości. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 14.05.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla zawodników Realu Madryt, którzy już w dziesiątej minucie mogli cieszyć się z objęcia prowadzenia. Sędzia podyktował rzut wolny przed polem karnym, rywale ustawiali mur, a do futbolówki dopadł Nacho, który zaskoczył wszystkich i pewnym strzałem pokonał Rico. Chwilę później Królewscy prowadzili już 2-0. Tym razem strzelał James, golkiper zdołał jeszcze odbić futbolówkę, ale przy próbie Cristiano Ronaldo nie miał już nic do powiedzenia.

Sevilla odpowiedziała kontaktowym golem na początku drugiej odsłony meczu. Vitolo wypatrzył niepilnowanego Stevana Joveticia, po czym reprezentant Czarnogóry precyzyjnym uderzeniem przy słupku zmusił Navasa do kapitulacji. Ostatnie minuty spotkania to już koncert Królewskich. W 78. minucie podanie Toniego Kroosa wykorzystał Cristiano Ronaldo, a po chwili to reprezentant Niemiec mógł cieszyć się z trafienia.

REAL MADRYT 4-1 (2-0) SEVILLA FC
Nacho 10′, Ronaldo 23′, 78′, Kroos 84′ (Real) – Jovetić 49′ (Sevilla)

Real Madryt: Navas – Danilo, Varane, Ramos, Nacho – Kovačić (72. Modrić), Kroos, Asensio – James Rodríguez (61. L. Vázquez), Morata (61. Casemiro), Ronaldo

Sevilla FC: S. Rico – Carriço, Pareja (46. W. Montoya), Lenglet – Mercado, N’Zonzi, Kranevitter, Krohn-Dehli (88. Ben Yedder), Vitolo – Correa (88. González), Jovetić