Real Madryt

Real Madryt 2-0 FC Barcelona w rewanżowym spotkaniu o Superpuchar Hiszpanii. Bramki dla Królewskich zdobywali Marco Asensio i Karim Benzema. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 16.08.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rewanżowego rozpoczęło się znakomicie dla zawodników Realu Madryt, którzy objęli prowadzenie już w czwartej minucie. Wówczas na strzał z dystansu zdecydował się Marco Asensio, futbolówka wpadła do siatki w samym okienku bramki strzeżonej przez ter Stegena. Królewscy powiększyli przewagę jeszcze przed przerwą. Dokładnie w trzydziestej dziewiątej minucie Marcelo uprzedził Umtitiego, następnie dograł do lepiej ustawionego Karima Benzemy, a temu nie pozostało nic innego jak wpisanie się na listę strzelców. Real Madryt w dwumeczu udowodnił tym samym, że na ten moment jest drużyną lepszą od FC Barcelony.

REAL MADRYT 2-0 (2-0) FC BARCELONA
Asensio 4′, Benzema 39′ (Real)

Real Madryt: Navas – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo – Kovačić (62. Casemiro), Kroos (80. Ceballos), Modrić – Vázquez, Benzema, Asensio (75. Theo).

FC Barcelona: Ter Stegen – Roberto, Umtiti, Pique (50. Semedo), Alba (78. Digne) – Busquets, Mascherano, Rakitić – Gomes (72. Deulofeu), Luis Suarez, Messi.