Real Madryt 3-2 Chelsea Londyn w spotkaniu towarzyskim rozegranym na stadionie w Michigan. Dwie bramki dla Królewskich strzelił Marcelo, a oprócz niego trafił Diaz, natomiast dla The Blues trafił Eden Hazard. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 30.07.2016 roku.

Drużyna Realu Madryt objęła prowadzenie już w 19. minucie sobotniego spotkania, kiedy nikt nie zaatakował Marcelo, a ten strzałem zza pola karnego pokonał zaskoczonego Begovicia. Chwilę później Królewscy prowadzili już różnicą dwóch trafień, a ponownie na listę strzelców wpisał się reprezentant Brazylii. Gdyby komuś było mało, to w 37. minucie trzeciego gola dla Realu Madryt zdobył Diaz. Młody napastnik otrzymał piłkę na dwudziestym piątym metrze, a następnie bez zastanowienia kropnął w stronę Begovicia. Chelsea Londyn przebudziła się pod koniec spotkania, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Eden Hazard.

REAL MADRYT 3-2 (3-0) CHELSEA LONDYN

Bramki: Marcelo 19′, 26′, Diaz 37′ (Real) – Hazard 80′, 90′ (Chelsea)

Real Madryt: Casilla (64. Yanez) – Carvajal (46. Danilo), Varane (66. Lienhart), Nacho (77. Hakimi), Marcelo (66. Tejero) – Casemiro (66. Enzo), Kovacić (66. Llorente), Vazquez (66. Odegaard), Asensio (66. Febas) – Morata (66. S. Diaz), Diaz.

Chelsea Londyn: Begovic (46. Courtois) – Aina, Cahill, Terry, Azpilicueta – Oscar (46. Chalobah), Matic – Willian (46. Cuadrado), Traore (76. Moses), Loftus-Cheek (46. Batshuayi) – Pedro (64. Hazard).