Real Madryt

Real Sociedad 0-1 Real Madryt w spotkaniu 36. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Zwycięską bramkę dla Królewskich w drugiej połowie strzelił Gareth Bale. Zobacz na wideo gola i skrót meczu z 30.04.2016 roku.

Pierwsza część sobotniego spotkania nie przyniosło nam bramek, wydawało się nawet, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem. Tymczasem w osiemdziesiątej minucie precyzyjnym dośrodkowaniem popisał się Isco, do futbolówki dopadł Gareth Bale, który pewnym strzałem pokonał bezradnego bramkarza Realu Sociedad, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.

REAL SOCIEDAD 0-1 (0-0) REAL MADRYT
Bale 80′ (Real)

Real Sociedad: Rulli – Zaldúa, A. Elustondo, González, Yuri (85. Litri) – Prieto, Illarramendi, Bergara (68. D. Reyes) – Bruma (76. Bautista), Oyarzabal, Zurutuza.

Real Madryt: Navas – Danilo, Varane, Ramos, Nacho – Modrić (85. Kovačić), Casemiro, James Rodríguez (73. Isco) – L. Vázquez, Mayoral (65. Jesé Rodríguez), Bale.