chelsea londyn

Southampton 0-2 Chelsea Londyn w spotkaniu dziesiątej kolejki angielskiej Premier League. Bramki dla przyjezdnych zdobywali Eden Hazard oraz Diego Costa. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 30.10.2016 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się wręcz wymarzenie dla zawodników Chelsea Londyn, którzy objęli prowadzenie w szóstej minucie. Eden Hazard zagrał do Mosesa, który odegrał reprezentantowi Belgii, a temu nie pozostało nic innego jak pokonać bezradnego bramkarza Southampton. Na początku drugiej połowy podopieczni trenera Antonio Conte prowadzili już różnicą dwóch trafień. Tym razem po szybko rozegranym rzucie wolnym, Eden Hazard podał do Diego Costy, który bardzo ładnym strzałem wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik spotkania.

SOUTHAMPTON 0-2 (0-1) CHELSEA LONDYN
Hazard 6′, Diego Costa 55′ (Chelsea)

Southampton: Forster – Martina, Fonte (C), van Dijk, Bertrand (78. McQueen) – Romeu, S. Davis, Clasie (61. Boufal) – Tadić (78. Højbjerg) – Austin, Redmond.

Chelsea Londyn: Courtois – Azpilicueta, Cahill (C), David Luiz – Moses (87. Ivanović), Kanté, Matić, Alonso – Pedro (77. Willian), Diego Costa (88. Batshuayi), Hazard.