Sunderland 1-4 Arsenal Londyn w spotkaniu 10. kolejki angielskiej Premier League. Po dwie bramki dla Kanonierów zdobywali Alexis Sanchez i Oliver Giroud, natomiast dla gospodarzy trafił Jermain Defoe. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 29.10.2016 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla zawodników Arsenalu Londyn, którzy objęli prowadzenie w dziewiętnastej minucie. Świetnie obrońcom urwał się Alex Oxlade-Chamberlain, dośrodkował na nabiegającego Alexisa Sancheza, któremu nie pozostało nic innego jak pokonanie bramkarza.  Gospodarze wyrównali stan meczu w drugiej połowie, kiedy pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Jermain Defoe. Dalsza część spotkania to już zupełna dominacja Kanonierów – do siatki trafiali dwukrotnie Oliver Giroud, a w siedemdziesiątej ósmej minucie dzieła zniszczenia dokonał Alexis Sanchez, który w sprytny sposób pokonał bramkarza Sunderlandu.