bayern monachium

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas z Niemiec, gdzie z bardzo dobrej strony po raz kolejny zaprezentował się Robert Lewandowski. Napastnik reprezentacji Polski wystąpił w spotkaniu Pucharu Niemiec przeciwko Carl Zeiss Jena, w którym udało mu się strzelić trzy bramki. Zobaczcie wideo!

Piłkarze Bayernu Monachium w ramach 1/32 Pucharu Niemiec zmierzyli się z niżej notowanym zespołem Carl Zeiss Jena. Mistrzowie kraju nie pozostawili złudzeń, a prawdziwym bohaterem został Robert Lewandowski, który strzelił trzy bramki i zanotował jedną asystę – Bawarczycy wygrali ostatecznie pewnie 5-0.

Napastnik reprezentacji Polski na listę strzelców wpisał się już w trzeciej minucie. To jednak nie koniec popisów Roberta Lewandowskiego, któremu przed przerwą udało się strzelić kolejne dwie bramki, a tym samym zdobył klasycznego hat-tricka. Gdyby tego było mało, to były gracz Borussii Dortmund w drugiej połowie dobrym podaniem obsłużył Arturo Vidala, któremu nie pozostało nic innego jak pokonanie bramkarza. Ponadto dodajmy, że na listę strzelców wpisał się jeszcze Mats Hummels.

źródło: własne