WIDEO U-21: Polska 1-2 Słowacja. Skrót meczu i bramki

polska

Polska U21 1-2 Słowacja U21 w spotkaniu fazy grupowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Bramkę dla Biało-Czerwonych zdobył Patryk Lipski, a dla gości trafiali Martin Valjent oraz Pavol Safranko. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 16.06.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla zawodników młodzieżowej reprezentacji Polski, którzy objęli prowadzenie już w pierwszej minucie. Przemysław Frankowski zagrał na skrzydle do Tomasza Kędziory, prawy obrońca dośrodkował na nabiegającego Patryka Lipskiego, któremu nie pozostało nic innego jak pokonanie bramkarza. Słowacy wyrównali jeszcze przed przerwą. Wówczas kapitalną asystą popisał się Martin Chrien, do futbolówki dopadł Martin Valjent, pokonując interweniującego Jakuba Wrąbla. Słowacja zapewniła sobie zwycięstwo w 78. minucie, kiedy wyszła z szybkim kontratakiem, Pavol Safranko minął Jana Bednarka, nie dając golkiperowi najmniejszych szans na skuteczną interwencję.