West Ham United 1-2 Chelsea Londyn w spotkaniu 27. kolejki angielskiej Premier League. Bramkę dla gospodarzy zdobył Manuel Lanzini, natomiast dla gości trafiali Eden Hazard oraz Diego Costa. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 06.03.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla zawodników Chelsea, którzy objęli prowadzenie już w 25. minucie. Podopieczni trenera Antonio Conte wyprowadzili szybki kontratak, po którym Pedro świetnie zagrał do Edena Hazarda, a reprezentantowi Belgii nie pozostało nic innego jak pokonać bezradnego bramkarza. Na początku drugiej połowy przyjezdni powiększyli swoją przewagę, a tym razem z trafienia mógł cieszyć się niezawodny Diego Costa. West Ham United odpowiedziało dopiero w doliczonym czasie meczu – Ayew wykorzystał błąd Fabregasa, podał do Manuela Lanziniego, a ten pewnym strzałem zmusił bramkarza do kapitulacji.