Wisła Kraków przegrała sprawę w sądzie!

Nie mamy dobrych wiadomości dla kibiców Wisły Kraków. Okazuje się, że przedstawiciele klubu przegrali sprawę w sądzie z trenerem Dariuszem Wdowczykiem. To oznacza, że krakowianie będą musieli zapłacić byłemu szkoleniowcowi Białej Gwiazdy.

Sprawa pomiędzy Wisłą Kraków a trenerem Dariuszem Wdowczykiem trafiła do Piłkarskiego Sądu Polubownego działającego przy PZPN. Krakowianie sprawę przegrali, co oznacza, że najprawdopodobniej będą musieli zapłacić szkoleniowcowi zaległe pensje.

– Klub nie płaci mi od kilku miesięcy, są spore zaległości finansowe. To nie tak, że coś zepsuło się na przestrzeni ostatnich dni. Nie odbieramy z zarządem na tych samych falach, wiele nas różni. Pewnych rzeczy nie mogę tolerować, na pewne rzeczy zwyczajnie nie mogę pozwolić – powiedział trener Dariusz Wdowczyk cytowany przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego.

Sąd oddalił pozew Wisły przeciwko mojemu mocodawcy o ustalenie bezskuteczności wypowiedzenia kontraktu. To potwierdza nasze stanowisko, że mój klient miał możliwość rozwiązania kontraktu. Wynik jest nieprawomocny, Wiśle przysługuje prawo odwołania – informuje Przegląd Sportowy pełnomocnik Wdowczyka, mecenas Agata Wantuch. Tymczasem innym tokiem toczy się jeszcze postępowanie dotyczące zaległych pensji wobec byłego szkoleniowca Białej Gwiazdy. Jak się zakończy? Tego jeszcze nie wiadomo.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *