Wisła Kraków nie zostanie sprzedana!

Wisła Kraków
fot. google.com

Wisła Kraków nie zostanie sprzedana – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego. Okazuje się bowiem, że władze klubu zaczęły współpracować z firmą Tele-Fonika, dzięki czemu dokładnie przejrzeli niemieckich inwestorów, zainteresowanych kupnem Białej Gwiazdy.

– Jeszcze we wtorek myślenicki koncern, korzystając ze swoich praw, chciał przymusić klub do rozpoczęcia sprzedaży akcji. Ostrzegał, że w innym wypadku klub będzie musiał zapłacić wysokie kary umowne. Ostatecznie firma i klub wspólnie odrzuciły propozycję Niemców, uznając ją za niepoważną – możemy przeczytać w dzisiejszym wydaniu Przeglądu Sportowego.

Tymczasem pełnomocnik firmy Stechert oświadczył, że wycofuję ofertę. Powodem mająbyć pogróżki, który spotkały jego oraz jego rodzinę. – Działanie Niemców od początku było nieporadne. Pierwsze pismo miało braki formalne, a w ciągu kolejnych dni kontrahent nie chciał lub nie potrafił uwiarygodnić swojej postawy, co sprawiało, że wątpliwości były coraz większe. Kontaktu z Niemcami nie mieli nie tylko pracownicy klubu, ale utrzymywanie go okazało się kłopotliwe także dla ludzi z Tele-Foniki. Sprawa, która początkowo wydawała się szansą dla klubu na duży krok do przodu, w ciągu kolejnych dni zaczęła wyglądać bardziej jak zagrożenie – czytamy dalej.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Krakowianie mają wątpliwości, czy Niemcy dysponują takimi pieniędzmi. Niewykluczone, że wzięliby pożyczkę, co następnie mogłoby doprowadzić do upadku klubu. Tym samym kończy się przygoda Wisły Kraków z firmą Stechert.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *