Wisła Kraków nie zostanie sprzedana!

Wisła Kraków
fot. google.com

Wisła Kraków nie zostanie sprzedana – poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego. Okazuje się bowiem, że władze klubu zaczęły współpracować z firmą Tele-Fonika, dzięki czemu dokładnie przejrzeli niemieckich inwestorów, zainteresowanych kupnem Białej Gwiazdy.

– Jeszcze we wtorek myślenicki koncern, korzystając ze swoich praw, chciał przymusić klub do rozpoczęcia sprzedaży akcji. Ostrzegał, że w innym wypadku klub będzie musiał zapłacić wysokie kary umowne. Ostatecznie firma i klub wspólnie odrzuciły propozycję Niemców, uznając ją za niepoważną – możemy przeczytać w dzisiejszym wydaniu Przeglądu Sportowego.

Tymczasem pełnomocnik firmy Stechert oświadczył, że wycofuję ofertę. Powodem mająbyć pogróżki, który spotkały jego oraz jego rodzinę. – Działanie Niemców od początku było nieporadne. Pierwsze pismo miało braki formalne, a w ciągu kolejnych dni kontrahent nie chciał lub nie potrafił uwiarygodnić swojej postawy, co sprawiało, że wątpliwości były coraz większe. Kontaktu z Niemcami nie mieli nie tylko pracownicy klubu, ale utrzymywanie go okazało się kłopotliwe także dla ludzi z Tele-Foniki. Sprawa, która początkowo wydawała się szansą dla klubu na duży krok do przodu, w ciągu kolejnych dni zaczęła wyglądać bardziej jak zagrożenie – czytamy dalej.

Krakowianie mają wątpliwości, czy Niemcy dysponują takimi pieniędzmi. Niewykluczone, że wzięliby pożyczkę, co następnie mogłoby doprowadzić do upadku klubu. Tym samym kończy się przygoda Wisły Kraków z firmą Stechert.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *