Wisła Płock chce Arkadiusza Malarza

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Wczoraj za pośrednictwem naszej strony internetowej informowaliśmy Was o bardzo prawdopodobnym odejściu Arkadiusza Malarza z zespołu Legii Warszawa. Okazuje się, że sprowadzeniem doświadczonego bramkarza poważanie zainteresowani są przedstawiciele Wisły Płock.

– Początkowo Wisła szukała bramkarza do rywalizacji z Kiełpinem teraz wygląda na to, że władze klubu rozglądają się za kimś zdecydowanie lepszym. Dziennikarz „Przeglądu Sportowego” Piotr Wołosik napisał na Twitterze, że płocczanie interesują się Malarzem. Prezes Wisły Jacek Kruszewski potwierdza te doniesienia – możemy przeczytać w materiale Przeglądu Sportowego. Przypomnijmy, że Seweryn Kiełpin ma za sobą kilka nieudanych meczów, w których zawalił gole dla płocczan.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Nie wiadomo jednak, jak na całą sprawę zareaguje Legia Warszawa. – Prezes warszawskiego klubu Dariusz Mioduski nie potwierdził w żaden sposób, że Malarz miałby odejść z klubu już zimą. Miesiąc temu spotkał się z doświadczonym bramkarzem. Panowie szczerze porozmawiali. Na razie nie wiadomo, co dalej z 37-letnim golkiperem, którego umowa wygasa latem. Wkrótce znów mają zasiąść do stołu i zdecydować, co dla każdej ze stron będzie najlepsze – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *