Wygrana Arsenalu. Kontuzja Ozila

Drużyna Arsenalu Londyn w spotkaniu dziewiętnastej kolejki angielskiej Premier League wygrała na wyjeździe 1:0 z zespołem Newcastle United. Jedyną bramkę w dzisiejszym meczu strzelił w sześćdziesiątej piątej minucie Oliver Giroud. Nie mamy jednak dobrych wiadomości dla kibiców Kanonierów, ponieważ kontuzji nabawił się Mesut Ozil.

Zespół Arsenalu Londyn objął prowadzenie w sześćdziesiątej piątej minucie spotkania. Wówczas świetnie z rzutu wolnego dośrodkował Theo Wallcot, a nabiegający Oliver Giroud zdołał umieścić futbolówkę w bramce Newcastle United. Podopieczni trenera Arsene Wengera dowieźli zwycięstwo do końca, dzięki czemu zainkasowali niezwykle cenne trzy punkty. Cały pojedynek w barwach Kanonierów rozegrał reprezentant Polski, Wojciech Szczęsny.

Nie wszystkie wiadomości dla kibiców Arsenalu Londyn są dobre. Kontuzji barku nabawił się bowiem Mesut Ozil. Reprezentanta Niemiec nie zobaczymy na boiskach w najbliższych trzech spotkaniach. – Mesut ma problemy z barkiem. Będziemy musieli radzić sobie bez niego w dwóch – powiedział trener Arsene Wenger. To poważne osłabienie Kanonierów. Przypomnijmy, że Mesut Ozil trafił do Londynu w rundzie jesiennej, wcześniej reprezentował barwy Realu Madryt.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

NEWCASTLE UNITED 0:1 (0:0) ARSENAL LONDYN
Bramki: Giroud 65′ (Arsenal)

Żółte kartki: Giroud, Flamini, Rosicky (Arsenal)
Sędzia: Lee Probert

Newcastle United:  Krul – Debuchy, Coloccini, Williamson, Santon – Anita (74. Shola Ameobi), Tiote, Cabaye – Sissoko (79. Haidara), Remy, Gouffran (62. Ben Arfa).

Arsenal Londyn: Szczesny – Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs (70. Arteta) – Flamini, Wilshere – Walcott (80. Jenkinson), Rosicky, Cazorla – Giroud (86. Bendtner).

Transmisje spotkań na żywo, skróty filmowe i bramki z meczów i zapowiedzi – teraz wszystko znajdziecie w jednym miejscu! Zachęcamy Was gorąco do odwiedzania strony internetowej www.meczenazywo.com.pl!