Wykorzystaj do treningu elektrostymulację mięśni!

elektrostymulacja compex sp 8.0 piłka nożna
fot. YouTube

Trening może już teraz być efektywniejszy niż dotychczas. Wystarczy wykorzystać najnowszą technologię, jaką jest elektrostymulacja mięśni. Obecnie na rynku najchętniej kupowanym urządzeniem jest Compex, który zapewnia nie tylko trening na wyższym poziomie, ale również regenerację, czy ćwiczenia fitness.

Zapewne wielu z Was marzy się trening leżąc na kanapie i oglądając ulubiony serial. To możliwe! Wszystko dzięki elektrostymulatorowi Compex, który angażuje większość partii mięśniowych. Jeżeli chcecie jednak, aby Wasz trening był efektywniejszy, to stymulację możecie wykorzystać również w trakcie zajęć.

Jak działa elektrostymulacja mięśni?

EMS to nic innego jak elektryczna stymulacja mięśni za pomocą impulsów przesyłanych z urządzenia Compex do włókien mięśniowych. Wysyłane impulsy zmuszają mięśnie do pracy – powodując skurczne. Tym samym włókna nie odczuwają różnicy i nie zdają sobie sprawy, że są stymulowane przez urządzenie, a nie przez mózg człowieka.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Do czego wykorzystywana jest elektrostymulacja mięśni?

Wspominaliśmy już, że elektrostymulacja jest najczęściej wykorzystywana w treningach. Doskonale sprawdza się dla zawodników uprawiających piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, bieganie, triathlon, pływanie, czy gola. W zasadzie dotyczy każdej dyscypliny sportowej, w której wykorzystywane są poszczególne partie mięśniowe.

To jednak nie koniec. Stymulacja elektryczna doskonale sprawdza się w rehabilitacji, a także łagodzenia bólu. Urządzenia przystosowane są również do treningu fitness. Tylko od użytkownika zależy, w jaki sposób go wykorzysta.

Gdzie kupić elektrostymulator mięśni Compex?

Elektrostymulator mięśni Compex dostępny jest między innymi w sklepie internetowym www.endushop.com. Produkty dostępne są już teraz w promocyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *