Wypowiedź Lewandowskiego po meczu Polska 4-2 Czarnogóra

robert lewandowski
fot. pilka24.com.pl

Reprezentacja Polski wywalczyła awans na Mistrzostwa Świata w Rosji. Polacy w niedzielny wieczór wygrali na PGE Narodowym 4-2 z Czarnogórą. Zachęcamy do przeczytania pomeczowej wypowiedzi kapitana Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski (kapitan reprezentacji Polski): Sami sobie nerwy stworzyliśmy. Prowadziliśmy 2-0 i sami się uśpiliśmy naszą grą. Jak nie atakujemy, to przeciwnik potem takie przypadkowe bramki strzela. Po straconych bramkach podeszliśmy do przeciwnika i znowu my zaczęliśmy strzelać. W ofensywie i defensywie jest wiele do poprawy. Stworzyliśmy trochę stresu sobie i kibicom, ale chwała nam, że potem strzeliliśmy jeszcze dwie bramki.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Cieszymy się z wyjazdu na mundial tym bardziej, że po meczu z Danią przegrywasz, zmienia się sytuacja w tabeli i inaczej patrzysz na to, co się dzieje. Trzeba grać w piłkę i patrzeć na siebie. Wychodzisz na mecz i pokazujesz jakość – w pierwszej połowie to robiliśmy, a w drugiej wyszliśmy trochę za spokojnie. Nie chcieliśmy atakować, a gdy nie chcesz atakować, to prosisz się o stratę gola. Ciężko mi powiedzieć na co nas stać, najpierw trzeba czekać na losowanie. My nie jesteśmy faworytem, nie ma co pompować balonika. Nie ma co popadać w hurraoptymizm, ja wolę podchodzić do tego z zimną głową, a my będziemy próbowali wszystko zrobić.

źródło: 90minut.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *