Wypowiedź Nawałki po meczu Polska 3-2 Korea Płd.

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

Piłkarska reprezentacja Polski we wtorkowy wieczór wygrała na Stadionie Śląskim 2-1 z zespołem Korei Południowej. Tymczasem już teraz na naszej stronie internetowej możecie przeczytać pomeczową wypowiedź trenera Adama Nawałki.

Adam Nawałka (trener reprezentacji Polski): Wynik oczywiście jest bardzo dobry – zwycięstwo, chociaż patrzymy przede wszystkim pod kątem naszych przygotowań. Sprawy szkoleniowe są tu niezwykle ważne i wynik nie jest naszym najważniejszym celem, ale zwycięstwo zawsze cieszy. Na ten mecz patrzeliśmy przede wszystkim pod kątem naszej gry, w porównaniu do meczu z Nigerią wyglądało to trochę gorzej. Zrobiliśmy wiele zmian, widać było, że wpłynęły one trochę destabilizująco na jakość naszej gry. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że wszyscy ci, którzy dostają szansę, muszą dać z siebie wszystko. Już po spokojnej analizie będziemy oceniać ten mecz pod kątem naszej taktyki i oceniać zawodników.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Cieszymy się bardzo, że „duch stadionu” w dalszym ciągu tutaj jest, kibice pomagają. Świetna atmosfera meczu wpłynęła na to, że zawodnicy walczyli do samego końca. Te mecze są niezwykle spektakularne i stwarzają kibicom dużo radości. Pracujemy cały czas nad naszą organizacją gry, staramy się wyciągać wnioski, przeprowadzimy dokładną analizę dwóch wartościowych sprawdzianów, bo były to dwie różne drużyny prezentujące inny styl. Jestem zadowolony, że mogliśmy te spotkania rozegrać przed mistrzostwami świata.

źródło: 90minut.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *