Wypowiedź trenera Jozaka po meczu Zagłębie – Legia

Legia Warszawa
fot. google.com

Piłkarze Legii Warszawa w piątkowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy wygrali na wyjeździe 3-2 z zespołem Zagłębia Lubin. Radości po końcowym gwizdku nie krył trener Romeo Jozak, który uważa, że właśnie takie zwycięstwa podnoszą morale drużyny.

– Mecz miał taką końcówkę, że trudno zebrać myśli i podsumować wszystko na gorąco. Ale i bez mojego komentarza, macie materiału do analiz i tekstów na następne pięć dni. Ja potrzebuję czasu aby ostudzić emocje i spojrzeć na wszystko z dystansem. Dla nas, ludzi stojących przy ławce rezerwowych taka końcówka meczu to niezwykle trudne i nerwowe momenty. Bardzo cieszy mnie ta wygrana. Mogliśmy wygrać 10:0, ale nie cieszyłbym bym się wtedy tak, jak cieszę się teraz. Dlaczego? Bo najważniejsze jest to, że gdy cię usadzają, ty się podnosisz i zwyciężasz. A tak w tym meczu było dwukrotnie. To bardzo podbudowuje morale zespołu – powiedział trener Romeo Jozak cytowany przez dziennikarzy serwisu internetowego legia.net.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Wielu kibiców z pewnością zastanawia się nad stanem zdrowia Sebastiana Szymańskiego. – Kontuzja Szymańskiego to raczej stłuczenie i nie przewidujemy nic poważnego. Nie chcieliśmy ryzykować i zszedł z boiska. Myślę, że niebawem wróci do gry. Jego dzisiejszy występ był bardzo udany. Mimo młodego wieku, Szymański gra bardzo dojrzale i rozważnie – podsumował chorwacki szkoleniowiec.

źródło: legia.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *