Wypowiedź trenera Nawałki przed meczem Polska – Portugalia

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

Reprezentacja Polski w dzisiejszym spotkaniu ćwierćfinału Mistrzostw Europy zmierzy się z zespołem Portugalii. Tymczasem trener Adam Nawałka na przedmeczowej konferencji prasowej przyznał, że nie dziwią go ostatnie wyniki Biało-Czerwonych.

– Wyniki, jakie osiągamy na tym turnieju, nie stanowią dla nas niespodzianki. Od samego początku naszej pracy ta reprezentacja robi stałe postępy w swojej grze. Spodziewaliśmy się tego, że na Euro 2016 zaprezentujemy wysoki poziom. Udało nam się trafić z formą zespołu na odpowiedni czas. Teraz obserwujemy efekty fantastycznej pracy, jaką zawodnicy wykonali w eliminacjach oraz w trakcie przygotowań do mistrzostw Europy – powiedział trener Adam Nawałka cytowany przez dziennikarzy portalu internetowego pilkanozna.pl.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

– Interesuje nas to, co tu i teraz. Do każdego meczu podchodzimy jak do tego najważniejszego. W myśl tej zasady działami – podsumował szkoleniowiec reprezentacji Polski. Początek dzisiejszego spotkania z Portugalią zaplanowano na godzinę 21:00. Zwycięzca tego meczu w półfinale Euro 2016 zagra z lepszym zespołem z pary Belgia – Walia.

źródło: pilkanozna.pl