Wypowiedzi trenerów po meczu Arka – Lech

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Lecha Poznań w wyjazdowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy zremisowali bezbramkowo z zespołem Arki Gdynia. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Nenada Bjelicy oraz Leszka Ojrzyńskiego.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): Myślę, że mecz skończył się zasłużonym remisem. Obie drużyny rozegrały dobry mecz. Arka miała swoją szansę w pierwszej połowie, a także kolejne w drugiej połowie, wszystkie po kontratakach. My także stworzyliśmy po przerwie dobre okazje. Uważam, że było to ciekawe spotkanie dla kibiców, w którym mogli się wykazać także bramkarze. Wiemy, jaki jest nasz cel i będziemy do tego dążyć w kolejnych starciach.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Leszek Ojrzyński (trener Arki Gdynia): W ostatnim okresie przeżywaliśmy trudny czas, gdyż w ciągu dziewięciu dni tylko raz mogliśmy trenować na naturalnej murawie. Jestem dumny ze swoich zawodników, bo tak naprawdę mieliśmy więcej okazji od rywali. Co prawda w jednej sytuacji uratował nas Steinbors, ale to my stworzyliśmy trzy stuprocentrowe sytuacje. Graliśmy z drużyną, która ma bardzo dobrą defensywę i to się dzisiaj potwierdziło, ponieważ nie potrafiliśmy przełamać obrony przeciwnika.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *