Wypowiedzi trenerów po meczu Cracovia 0-3 Zagłębie

Totolotek - sponsor Pucharu Polski
fot. Totolotek

Bardzo źle w czwartkowym meczu Pucharu Polski zagrali zawodnicy Cracovii. Pasy przegrały przed własną publicznością aż 0-3 z zespołem Zagłębia Lubin. Tymczasem już teraz zachęcamy Was do przeczytania pomeczowych opinii obu szkoleniowców – Michała Probierza oraz Piotra Stokowca.

Piotr Stokowiec (trener Zagłębia Lubin): Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobre spotkanie. Wypełniliśmy wszystkie nasze założenia taktyczne i w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, Ta wygrana w pełni nam się należała. Zagraliśmy skutecznie z przodu i na zero z tyłu, z czego bardzo się cieszę. Cracovia też potrafi grać w piłkę i jestem pewny, że jeszcze to udowodni w tym sezonie, dlatego proszę docenić Zagłębie i nasz dzisiejszy występ.

Michał Probierz: (trener Cracovii): Ciężko powiedzieć cokolwiek dobrego po takim spotkaniu. Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu i dużo błędów, które ustawiły ten mecz. Daje szansę młodym zawodnikom, ale trzeba tych chłopaków też wspierać w trudnym momencie. Jest to dla nas na prawdę bolesne doświadczenie. Chcieliśmy powalczyć i awansować dalej, ale coś dzisiaj nie wypaliło. Przykro mi, że sprawiliśmy kolejny zawód naszym kibicom, którzy przyszli na stadion mimo nie sprzyjających warunków atmosferycznych. Całkowicie rozumiem ich niezadowolenie. Musimy teraz odbudować się mentalnie, bo już w poniedziałek gramy bardzo ważny mecz z Wisłą Płock. Nie jestem typem człowieka, który się podda i będzie płakał. Zakasujemy rękawy i bierzemy się do jeszcze większej pracy.

źródło: cracovia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *