Wypowiedzi trenerów po meczu Cracovia – Legia

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Legii Warszawa w sobotnim spotkaniu Lotto Ekstraklasy zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z zespołem Cracovii. Tymczasem już teraz przeczytajcie pomeczowe wypowiedzi obu szkoleniowców – Michała Probierza oraz Romeo Jozaka.

Michał Probierz (trener Cracovii): Na początku meczu wróciliśmy z dalekiej podróży, Hamalainen mógł nas skarcić, było niebezpiecznie. Legia podobną sytuacje wykorzystała ze Śląskiem, tym razem na szczęście tak nie było. Naszym problemem były kontry po stałych fragmentach gry, ratował nas Pesković. Mieliśmy swoje szanse i jak się takich okazji nie wykorzystuje, to trudno wygrać z Legią. Doceniamy ten punkt, przygotowania do meczu nie należały do łatwych. Graliśmy sparing i przytrafiły nam się w nim dwa urazy. Chcieliśmy wygrać, ale się nie udało. Podobała mi sie determinacja moich piłkarzy i życzę sobie takiej w każdym spotkaniu.

Romeo Jozak (trener Legii Warszawa): Spodziewaliśmy się takiego spotkania i byliśmy na nie gotowi. W pierwszej połowie nie zaadaptowaliśmy się jednak do panujących warunków. Mieliśmy sporo szczęścia w dwóch sytuacjach. Cieszę się, jak zareagowaliśmy w drugiej połowie. Zaczęliśmy stwarzać sobie sytuacje, ale nie byliśmy w stanie ich wykorzystać. Normalnie powiedziałbym, że straciliśmy dwa punkty, ale… po tym spotkaniu wydaję mi się, że wynik jest sprawiedliwy.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Gra w takich warunkach atmosferycznych jest niesamowicie trudna. Po rozgrzewce spytałem graczy, jak się czują. Stwierdzili, że nie jest źle, ale warunki bardziej sprzyjały stylowi gry rywali. Zapominamy już o meczu z Cracovią i skupiamy się na przygotowaniach do wtorkowego spotkania z Jagiellonią.

źródło: legia.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *