Wypowiedzi trenerów po meczu Górnik 3-1 Legia

legia warszawa
fot. pilka24.com.pl

Legia Warszawa w wyjazdowym spotkaniu 1. kolejki Lotto Ekstraklasy przegrała 1-3 z zespołem Górnika Zabrze. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Jacka Magiery oraz Marka Kasprzyka.

Jacek Magiera (trener Legii Warszawa): W sobotę wygrała drużyna lepsza i Górnik zasłużenie pokonał Legię. Popełniliśmy zbyt wiele błędów w organizacji gry i reakcji po golu rywali. Występ w defensywie był zbyt radosny i dlatego ponieśliśmy zasłużoną porażkę. To materiał, który pomoże nam grać wkrótce lepiej. Dziękujemy zabrzanom za lekcję, bo byli bardzo zdeterminowani. A my… Pracujemy dalej, bo mamy swoje cele i wyzwania.

Najpierw stały fragment gry, potem kontra i już było 0:2. Później trzecia kontra i 0:3. Brakowało dziś sporo w naszej grze, musimy wiele poprawić, aby wejść na ten wyższy poziom. Jesteśmy tego świadomi. Wiele błędów było z naszej strony. Musimy to dokładnie przepracować na treningach i w następnym meczu zagrać zupełnie inaczej. Dziś po meczu wiem, że inaczej powinniśmy podejść do tego spotkania, może nieco w innym ustawieniu taktycznym. Lekcja przyda się całej drużynie, wyciągniemy z tego pozytywne wnioski.

Marek Kasprzyk (drugi trener Górnika Zabrze): Nie ma co ukrywać, że bardzo się cieszymy z wyniku. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami dużo pracy. Wolałbym pełnić rolę asystenta, ale z powodu kary Marcina Brosza, wystąpiłem w roli prowadzącego zespół. Co się zmieniło? Nie mam głosu po takim meczu. Szkoda, że kontuzji doznał Michał Koj. Prawdopodobnie ma kłopoty z kością piszczelową. Straciliśmy bramkę i to był dla nas trudny moment.

źródło: legia.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *