Wypowiedzi trenerów po meczu Górnik – Wisła

Wisła Kraków
fot. google.com

Górnik Zabrze w sobotnim spotkaniu trzeciej kolejki Lotto Ekstraklasy wygrał przed własna publicznością 3-2 z zespołem Wisły Kraków. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe opinie obu trenerów – Marcina Brosza oraz Kiko Ramireza.

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): Emocje były potężne. Jest też dla nas dużo materiału do analizy. Szczególnie mam obrazek w głowie, gdy przy 1:0 wychodzimy z bardzo dobrą kontrą, a chwilę później tracimy gola. Takie sytuacje jak tamta musimy wykorzystywać. Narzuciliśmy krakowianom tempo i potrafiliśmy wykorzystywać akcje – to bardzo ważne. Cieszy mnie też oprawa, która towarzyszyła sobotnim zawodom. Można powiedzieć, że dziś atmosfera wokół Górnika jest znakomita.

Zaufaliśmy Igorowi i wiedzieliśmy jakiego zawodnika pozyskujemy. Daliśmy mu dwuletni kontrakt, bo zdawaliśmy sobie sprawę, że potrzebuje trochę czasu. Myślę, że Igor spłaca nam się obecnie kilkukrotnie. Daje też ogromną jakość na treningach – ma wpływ na rozwój zespołu i myślę, że kilku moich graczy rozwinęło się przy nim. Ogromną rolę odegrał też dzisiaj Dani Suarez. Górnik gra widowiskowo, gra do przodu. Kibice chcąc podziwiać Górnika i z chęcią przychodzą na trybuny.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Kiko Ramirez (trener Wisły Kraków): To był mecz, który mogliśmy przegrać i przegraliśmy. Górnik był lepszy, zdobył o gol więcej i niestety przegraliśmy. Angulo był od nas lepszy, strzelił nam trzy gole.

Na pewno dla Kamila był to trudny, ale dobry mecz. Jest on w dobrej formie i będziemy mieli z niego wiele pożytku. Po 25. minucie zaczęliśmy popełniać błędy, zresztą obie strony te błędy popełniały, ale my zrobiliśmy ich dziś więcej.

źródło: wisla.krakow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *