Wypowiedzi trenerów po meczu Jagiellonia 0-1 Wisła

Wisła Kraków
fot. google.com

Piłkarze Wisły Kraków w wyjazdowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy wygrali 1-0 z faworyzowaną Jagiellonią Białystok. Tymczasem już teraz za pośrednictwem naszego serwisu internetowego możecie przeczytać pomeczowe wypowiedzi obu szkoleniowców – Joana Carrillo oraz Ireneusza Mamrota.

Joan Carrillo (trener Wisły Kraków): To był bardzo intensywny mecz. Graliśmy z zespołem o bardzo dużym potencjale i rozgrywającym bardzo dobry sezon. Jagiellonia jest drużyną bardzo zaangażowaną i niebezpieczną w grze skrzydłami.

W pierwszej połowie weszliśmy dobrze w mecz, brakowało nam tylko odpowiedniej kontynuacji naszych akcji. Bez piłki broniliśmy dobrze, ale za mało utrzymywaliśmy się przy niej. W drugiej połowie trochę się cofnęliśmy po rzucie karnym, jednak koniec końców wygraliśmy to spotkanie. Zmierzyły się dwie dobre drużyny i to my zwyciężyliśmy. Gratulacje dla zawodników, ponieważ wywalczyli sobie dziś szacunek, po tym jak w nich ostatnio wątpiono. Pracowaliśmy ciężko zarówno na treningach, jak i już w meczu, aby dzisiaj zwyciężyć.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii Białystok): Znów zagraliśmy dwie różne połowy. Z tej pierwszej byliśmy bardzo niezadowoleni, ale po drugiej połowie jedynym, o co mogę mieć pretensje, jest wynik. Stwarzając tyle sytuacji, trzeba przynajmniej dwie z nich wykorzystać.

Mieliśmy szansę, aby otworzyć wynik tego meczu, a później aby go również odwrócić. Nie były to sytuacje tylko dobre, ale wręcz bardzo dobre. W kluczowych momentach zawiodła nas skuteczność. Decydująca była też dobra postawa bramkarza przyjezdnych. Na pewno nie jest tak, że spuszczamy głowy. Wiemy, że skomplikowaliśmy sobie sytuację. Dodatkowo jesteśmy mocno wykartkowani, bo Taras Romanczuk i Ivan Runje obejrzeli kartki, które eliminują ich z następnego meczu. Jeśli chodzi o kartkę Ivana, to się z nią zupełnie nie zgadzamy i będziemy robić wszystko, aby Ivan mógł za tydzień zagrać.

źródło: jagiellonia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *