Wypowiedzi trenerów po meczu Jagiellonia 3-2 Arka

typy bukmacherskie na dzisiaj

Piłkarze Jagiellonii Białystok po niezwykle emocjonującym spotkaniu wygrali przed własną publicznością 3-2 z zespołem Arki Gdynia. Tymczasem juz teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Ireneusza Mamrota oraz Leszka Ojrzyńskiego.

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii Białystok): Na pewno okoliczności tego zwycięstwa były bardzo dramatyczne. Było bardzo dużo emocji i zakończyły się one szczęśliwie dla nas, ale uważam, że z przebiegu całego meczu byliśmy zespołem lepszym i w pełni zasłużyliśmy na to zwycięstwo.

Mogło to się skończyć naszą porażką, po której byłby olbrzymi niedosyt i rozczarowanie, bo Arka dziś wykazała się stuprocentową skutecznością. Nie miała zbyt wielu okazji, a to, co sobie stworzyła, to wykorzystała. Druga, bardzo ładna bramka Szwocha, to na pewno nie była sytuacja stuprocentowa. My już przy wyniku 0:0 mieliśmy dwie bardzo dobre okazje i powinniśmy otworzyć wynik spotkania. Chwała tej drużynie za grę do końca, za determinację. Za to, że przez cały czas wierzyła w to zwycięstwo.

Po takim zwycięstwie świętowanie smakowało najlepiej w tym sezonie. Nie ma co ukrywać, że nawet bardziej, niż w tych meczach z czołówką. Okoliczności tego zwycięstwa spowodowały dużą euforię i widać było to po trzeciej bramce, gdy na ławce chyba nikt nie został. Radość drużyny, całego sztabu i wszystkich była ogromna.

Leszek Ojrzyński (trener Arki Gdynia): Gratulacje dla drużyny gospodarzy, bo wygrana w takich okolicznościach jest na pewno budująca. Dzisiaj my niestety staliśmy po drugiej stronie i nas to dotknęło. Na boisku lidera, w 92. minucie wygrywasz 2:1, a po kilku minutach przegrywasz 2:3. To duży cios, po którym szybko nie da się podnieść, ale trzeba będzie. Zaraz przyjeżdża Legia, potem gramy derby i trzeba do tych meczów się przygotować.

źródło: jagiellonia.pl