Wypowiedzi trenerów po meczu Jagiellonia – Lechia

typy bukmacherskie na dzisiaj
fot. flickr.com

Piłkarze Jagiellonii Białystok w piątkowym meczu Lotto Ekstraklasy wygrali przed własną publicznością z zespołem Lechii Gdańsk. Tymczasem już teraz możecie przeczytać pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Adama Owena oraz Ireneusza Mamrota.

Adam Owen (trener Lechii Gdańsk): To był dla nas bardzo trudny mecz. Do strzelenia gola wyglądaliśmy na boisku bardzo pewnie, ale po nim zaczęliśmy popełniać indywidualne błędy.

Te błędy kosztowały nas kolejny mecz. Wygląda na to, że to jest największy problem tej drużyny od początku tego sezonu. Przez indywidualne błędy tracimy kolejne bramki, a jeśli tak łatwo i tanio daruje się przeciwnikom gole, to się przegrywa kolejne spotkania. Jestem bardzo rozczarowany.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii Białystok): Piłka jest tak złośliwa i nieprzewidywalna, że dzisiaj, w naszym trzecim spotkaniu, rozpoczęliśmy zdecydowanie najlepiej, a przegrywaliśmy. Szacunek dla zespołu, że nie wkradła się w nasze szeregi żadna nerwowość i graliśmy dalej tak, jak sobie założyliśmy.

Zadziałało też to, co jest naszym mankamentem od początku sezonu, czyli stałe fragmenty gry w ofensywie. Pamiętamy ten stały fragment sprzed tygodnia, który stał się powszechnie znany. Dzisiaj to był nasz atut, bo w ważnych momentach strzeliliśmy w ten sposób dwie bramki – pierwszą na 1:1 i drugą na 3:1. Myślę, że zaprezentowaliśmy dobrą grę i stworzyliśmy sobie wiele sytuacji – z tego się cieszymy. Szkoda straconej bramki. Po raz kolejny Marco Paixao znalazł na nas receptę, choć dużo pracowaliśmy nad tym, aby go zneutralizować. To jest jednak dobry napastnik.

źródło: jagiellonia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *