Wypowiedzi trenerów po meczu Korona 1-0 Lech

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 24. kolejki Lotto Ekstraklasy przegrali na wyjeździe 0-1 z zespołem Korony Kielce. Tymczasem juz teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu szkoleniowców – Gino Lettieriego oraz Nenada Bjelicy.

Gino Lettieri (trener Korony Kielce): To był bardzo dramatyczny mecz, szczególnie pod koniec spotkania. Do momentu rzutu karnego powinniśmy prowadzić dwoma albo trzema bramkami. Nie potrafiliśmy jednak strzelić tych goli. Lech próbował długimi piłkami dostać się do naszego pola karnego. Te długie piłki mieliśmy pod kontrolą do momentu karnego. Nie widziałem jeszcze tej sytuacji, trudno ją ocenić. W pierwszym meczu z Lechem nie trafiliśmy karnego, a teraz nie trafił go rywal.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): Gratulacje dla Korony, która wygrała zasłużenie. W pierwszej połowie absolutnie dominowała. Miała bardzo dobre szanse. Byliśmy zaskoczeni nowym systemem Korony. Mieliśmy problemy z ich długimi piłkami. W drugiej połowie mieliśmy kontrolę nad meczem, poza sytuacją w której padła bramka. Drużyna grała po przerwie lepiej, ale była nieskuteczna w ofensywie. Bardzo trudno nam strzelić bramkę na wyjeździe. Zasłużenie przegraliśmy.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *