Wypowiedzi trenerów po meczu Korona 3-2 Legia

Legia Warszawa
fot. google.com

Korona Kielce w sobotnim spotkaniu Lotto Ekstraklasy wykorzystała atut własnego boiska pokonując 3-2 zespół Legii Warszawa. Tymczasem już teraz możecie przeczytać pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Romeo Jozaka oraz Gino Lettieriego.

Romeo Jozak (trener Legii Warszawa): Gratuluję Koronie Kielce wygranej. Zobaczyliśmy dobry mecz, pełen ofensywnych akcji. Obie drużyny zaprezentowały wiele ciekawych akcji. Mieliśmy swoje szanse pod bramką Korony i pomimo wyniku, pozytywnie oceniam to, co zaprezentowaliśmy na placu gry. Oczywiście, szkoda, że przegraliśmy. Gdy prowadziliśmy 1:0, wydawało się, że wszystko potoczy się po naszej myśli, ale sami komplikowaliśmy sobie drogę do trzech punktów. O przegranej zadecydowało kilka detali, choć mogę znaleźć pozytywy w grze Legii.

Nigdy nie komentuję decyzji sędziów. Nie zrobię tego również dziś, chociaż… Brak komentarza po meczu z Koroną, jest jak komentarz… To chyba wymowne.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Gino Lettieri (trener Korony Kielce): Aż nie wiem, od czego zacząć, co powiedzieć. Całkiem dobrze weszliśmy w mecz, mieliśmy sporo sytuacji, tak jak Legia, która błyskawicznie strzeliła gola. Mogę komplementować mój zespół, bo podniósł się i fantastycznie wrócił do gry. Wrócił w dobrym stylu, ładnie grając, a nie stosując długie podania. To było dobre spotkanie, a graliśmy przeciwko Legii, być może najlepszej ekipie w Ekstraklasie. Przez cały tydzień zastanawialiśmy się nad tym, jak bardzo zaryzykujemy. Zdecydowaliśmy się na to, by było go wiele i chyba nie możemy żałować. Mistrzowie Polski są bardzo groźni w ofensywie, a w Kielcach stworzyli tylko cztery sytuacje pod naszą bramką, wykorzystując dwie. Cieszę się, że kiedy goście wyrównali, nie straciliśmy spokoju i dalej dążyliśmy do swojego celu.

źródło: legia.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *