Wypowiedzi trenerów po meczu Korona – Wisła

Wisła Kraków

Piłkarze Korony Kielce w spotkaniu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy wygrali przed własną publicznością 2-1 z zespołem Wisły Kraków. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu szkoleniowców – Kiko Ramireza oraz Gino Lettieriego.

Kiko Ramirez (trener Wisły Kraków): To było intensywne spotkanie. Korona pokazywała się z lepszej strony, zwłaszcza w kluczowych momentach. Mecz walki z obydwu stron. Niestety nie udało się nam wygrać i chyba zasłużyliśmy na tę porażkę w Kielcach.

Gino Lettieri (trener Korony Kielce): Sądziliśmy, że zagraliśmy dzisiaj dobry mecz. Super mecz. Od początku przeważaliśmy na boisku, wyglądało to dobrze. Szkoda, że nie od razu udało nam się to udokumentować golem. Niestety, do prowadzenia doszła Wisła. Zrobiła to po naszym błędzie. Ale widzieliśmy, że zespół się nie poddał, chciał naprawić wynik i na koniec się to udało.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Bardzo dobry mecz z naszej strony przede wszystkim taktycznie. Mamy w głowie pojedynek z środy. Wtedy piłkarze biegali 120 minut, dzisiaj też biegali z całych sil. Fantastycznie. Kontrolowaliśmy spotkanie przez całe 90 minut. Nasz jedyny problem to fakt, że strzelamy za mało bramek. Ale i tak jeszcze raz duże gratulacje dla całej drużyny, bo zagrała dzisiaj bardzo dobrą piłkę. Zwycięstwo nam się należało.

Potwierdzam. Taktycznie i piłkarsko to był jeden z najlepszych meczów, odkąd przejąłem ten zespół. Cieszymy się, że kibice są zadowoleni, ale nie wolno zapominać, że w piłce raz się jest na górze, raz na dole. Czeka nas dużo pracy. Widzieliśmy dziś doskonale – przez jedną akcję mogliśmy stracić cały mecz. Musimy nad tym popracować.

źródło: korona-kielce.pl