Wypowiedzi trenerów po meczu Lech 1-0 Zagłębie

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy wygrali na wyjeździe 1-0 z zespołem Zagłębia Lubin. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Nenada Bjelicy oraz Mariusza Lewandowskiego.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): Chciałem pogratulować mojej drużynie zwycięstwa. Dobry wynik, osiągnięty na trudnym boisku. Boisku drużyny, która w ostatnich ośmiu kolejka nie przegrała, a w ostatnim meczu wygrali z Legią Warszawa. Nie mieliśmy więc łatwego zadania. W pierwszej połowie nie graliśmy na dobrym poziomie, jednak w przerwie mieliśmy rozmowę i drugą część zaczęliśmy od dwóch, trzech szans. Jedna z nich zapewniła nam bramkę, która dała zwycięstwo. Walczyliśmy w tym meczu do końca i będziemy w walczyć do końca, w każdym kolejnym spotkaniu.

Pracowaliśmy na dobrym poziomie w defensywie. W pierwszej połowie w ofensywie nie stworzyliśmy sobie żadnej okazji. Zagłębie w pierwszej części grało dobrze, szczególnie w środku pola. W szatni rozmawialiśmy o tym i nasza taktyka lepiej wyglądała w drugiej połowie.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Mariusz Lewandowski (trener Zagłębia Lubin): Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że Zagłębie zagrało dobre spotkanie. Kontrolowaliśmy grę w obu połowach, dobrze utrzymywaliśmy się przy piłce. Lech podwajał, potrajał i dobrze grał w obronie. Typowy mecz do jednej bramki; szkoda m.in. sytuacji Alana Czerwińskiego w drugiej części. Graliśmy z zespołem, który gra mądrze. Przyszło nam grać z jednym z najlepszych w tym sezonie zespołów w naszej lidze.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *