Wypowiedzi trenerów po meczu Lech – Lechia

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Piłkarze Lecha Poznań w piątkowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy wygrali przed własną publicznością 3-0 z zespołem Lechii Gdańsk. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu szkoleniowców – Nenada Bjelicy oraz Piotra Stokowca.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): Gratulacje dla mojej drużyny zasłużonego zwycięstwa. Zawsze trudno jest potwierdzić formę z ostatniego spotkania, ale mój zespół pokazał moc na boisku. Graliśmy z dobrą drużyną, o dużych umiejętnościach, ale mają niełatwą sytuację. Wszystko jest w głowach zawodników – my jesteśmy teraz pewni siebie, mamy do siebie zaufanie i walczymy jak drużyna. Pokazaliśmy w ostatnich meczach, że jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie oraz mentalnie. Szkoda, że w drugiej połowie, kiedy mieliśmy wiele sytuacji, nie wykorzystaliśmy ich. Teraz mamy zasłużony odpoczynek, ale od środy dalej ciężko pracujemy.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Piotr Stokowiec (trener Lechii Gdańsk): Chciałem pogratulować Lechowi zasłużonego zwycięstwa. W wielu aspektach byli od nas lepsi, szczególnie fizycznie i szybkościowo, a także skutecznością na boisku. My wiele rzeczy nie potrafiliśmy, a może nie mogliśmy zrobić. Szkoda mi moich zawodników, bo widziałem, że bardzo chcą, ale głównie ze względów fizycznych wielu rzeczy nie mogli zrobić. Przed nami okres ciężkiej pracy, szybko wracamy i walczymy dalej. Lech jest na innym biegunie niż my. Gratuluję rywalom i życzę sukcesów.

źródło: lechpoznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *